Тарифи

Знижки до 30%

Безкоштовний

Необхідний мінімум інструментів для початку роботи

необмежено

 

БЕЗКОШТОВНО

Старт+

Сайти та CRM — вдалий початок вашого бізнесу

2 користувача

369 грн/міс
295 грн/міс
при оплаті на рік

CRM+

Ідеально для невеликих відділів продажів

6 користувачів

1 200 грн/міс
960 грн/міс
при оплаті на рік

Завдання+

Оптимальне рішення для роботи над проєктами

24 користувача

1 200 грн/міс
960 грн/міс
при оплаті на рік

Команда

Найкращий вибір для автоматизації продажів в CRM

50 користувачів

2 200 грн/міс
1 760 грн/міс
при оплаті на рік

Компанія

Максимальні можливості для всієї компанії

необмежено

4 400 грн/міс
3 520 грн/міс
при оплаті на рік

Пакети впровадження

Старт

Швидке занурення в CRM Бітрікс24, якщо не хочете витрачати значні кошти. Отримаєте налаштований онлайн-офіс, де співробітники зможуть вести онлайн комунікацію, повноцінну систему продажів, а головне демонстрацію сценаріїв роботи менеджера.

5 годин

Відділ Продаж

Пакет включає всі роботи пакету “Старт”, а також підключення та налаштування телефонії, зворотнього дзвінка, CRM-форми та віджет на сайті, відкритих ліній (месенджери, чати, соц.мережи) та демонстрація сценаріїв роботи операторів, менеджерів і керівника.

20 годин

Командна робота

Якщо потрібно побудувати ефективну роботу команди. Включає всі роботи пакету “Старт”, а також поглиблене занурення в комунікації команди внутрі компанії та зовнішніх учасників. Також отримаєте демонстрацію роботи учасників команд та керівників.

20 годин

Повторні продажі

Включає всі роботи пакету “Відділ продажу” та додатково мультіворонки, тунелі (автоматичні сценарії продаж), інтелектуальний AI Скоринг, автоматизацію бізнес-процесів, налаштування роботів та тригерів з демонстрацією сценаріїв роботи менеджерів та керівника.

40 годин

Ексклюзив

Включає всі роботи пакету “Повторні продажі”, а також CRM-маркетинг з наскрізною аналітикою, витратами та ROI. Входять індивідуальні рішення бізнес-процесів та навчання для адміністратора, HR відділу та керівника з демонстрацією сценаріїв роботи менеджерів та керівника.

60 годин

Ексклюзив+1С

Включає всі роботи пакету “Ексклюзив”, а також роботи щодо інтеграції 1С та додаткової автоматизації процесів. Ви отримаєте онлайн-компанію з сучасними інструментами автоматизації бізнес-процесів та 1С з демонстрацією сценаріїв роботи менеджерів, керівників відділів та власника.

100 годин

Акційні пропозиції MIYSOFT

До кінця карантину

Безкоштовне впровадження

Купуй хмарну ліцензію Бітрікс24 на рік та отримай безкоштовні години впровадження